niedziela, 23 sierpnia 2015

My first post

No to tak... Nie ma sensu opisywać całego moje życia, bo to nie jest blog o mnie ,ale o filmach. Moim skromnym zdaniem wystarczy, że napiszę jak się nazywam. No więc pisać do ciebię będzie Paulina.

Moje poprzednie blogi nie wytrzymywały dłużej niż tydzień. A dlaczego? Bo były o mnie. A ja jestem taaaak interesującą osobą że aż płakać się chce. Więc pomyslalam że może teraz czas na bloga oczymś co lubię robić i co przyda sie ludziom albo chociarz ich zaciekawi. I zajęłam się oglądaniem filmów. Serio. Dziennie mogę obejrzec te 2-3 filmy i oglądałabym więcej, ale trzeba przecierz ruszyć dupę i wziąć się za siebie. Nie oczekuj ode mnie nie wiadomo czego, bo wypracowania w szkole lubię pisać, ale moje zdolności profka ocenia na 4 a to mówi samo za siebie.

Mój gust? Hm.. Lubię większość filmów oprócz tych wszystkich Matrixów, Rambów itd....
Lubie komedie romantyczne i tez zwykłe, lubię czasem obejrzeć horror, lubię dramaty i lubię naprawdę wiele gatunków których nie będę wymieniac bo i tak jak wstawie ten post to zorientuje się, że o czymś zapomniałam.

Więc tak: jak już przypadkiem trafiłeś na tego bloga to zostań. Cieszyła się będę jak 3 osoby mnie zacznął czytać. Serio. No to ten... Chyba kończę bo nie wiem o czym jeszcze pisać...

                                                                           
                                                                                              To do filmu !!
                                                                                                      Paula :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz